A_T_L
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A_T_L

Fatih Anadolu Teknik Lisesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Milli Eğitim Bakanlığı, Orta Öğretim Kurumları Sınıf Geçme ve Sınav Yönetmeliği’nde değişiklik

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Milli Eğitim Bakanlığı, Orta Öğretim Kurumları Sınıf Geçme ve Sınav Yönetmeliği’nde değişiklik Empty
MesajKonu: Milli Eğitim Bakanlığı, Orta Öğretim Kurumları Sınıf Geçme ve Sınav Yönetmeliği’nde değişiklik   Milli Eğitim Bakanlığı, Orta Öğretim Kurumları Sınıf Geçme ve Sınav Yönetmeliği’nde değişiklik Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 4:58 pm

Milli Eğitim Bakanlığı, Orta Öğretim Kurumları Sınıf Geçme ve Sınav Yönetmeliği’nde değişiklik yaptı. Resmi Gazete’nin 20 Mayıs 2006 gün, 26173 nolu sayısında yayımlanan değişikliğe göre, hazırlık sınıflarında sınıf geçme, birinci yabancı dilin yanı sıra Türkçe dersindeki başarı durumu da dikkate alınarak tespit edilecek. Uygulama, önümüzdeki öğretim (2006-2007) yılında geçerli olacak. Özürlü devamsızlık durumlarında özel sağlık kuruluşlarından alınan raporlar da geçerli olacak. Mezun olamayan ve sınav hakkı bulunan son sınıf öğrencileri, ders kesimini takip eden ilk hafta (Haziran) içinde de sorumluluk sınavlarına alınacak. Bu öğretim yılında (2005-2006), 10, 11 ve 12. sınıflarda öğrenim gören öğrencilerden sorumlu dersleri bulunanlar, ders kesimini takip eden ilk hafta içinde (Haziran) yapılacak sorumluluk sınavına girebilecek.
https://atlyiz.hareketforum.net

Milli Eğitim Bakanlığı, Orta Öğretim Kurumları Sınıf Geçme ve Sınav Yönetmeliği’nde değişiklik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-